Strefa Relaksu

Po ciężkim dniu zapraszamy wszystkich gości seven HOTEL**** w Bytomiu do skorzystania z naszej strefy relaksu gdzie będziesz mógł spędzić czas odprężając się w jacuzzi z hydromasażem lub saunie parowej, czy też zrelaksować się przy kieliszku szampana.

Gości wymagających większych doznań zapraszamy do skorzystania z naszej oferty masaży relaksacyjnych całego ciała i zabiegów.

Jacuzzi

Do dyspozycji Naszych gości oddajemy jacuzzi, w którym kąpiel odpręża oraz głęboko relaksuje. Jest doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu i wypoczynku zarówno w pojedynkę, jak i w parze.

To nie tylko wyciszenie i relaks na najwyższym poziomie, ale też szansa na polepszenie kondycji zdrowotnej, bowiem czas spędzony w jacuzzi doskonale:

  • niweluje stres i relaksuje,
  • pozytywnie wpływa na krążenie krwi, wygrzewa stawy, rozluźnia mięśnie,
  • poprawia stan skóry,
  • przyśpiesza przemianę materii.

Sauna

Korzystanie z sauny fińskiej (suchej) pomaga wyeliminować skutki przemęczenia, poprawia krążenie, pomaga usunąć toksyny z organizmu.

Przede wszystkim sauna działa relaksująco oraz pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną i fizyczną, dlatego po intensywnie spędzonym dniu jest najlepszą formą relaksu.Odwiedź naszą saunę i sam się o tym przekonaj.

  • spa

Title

Previous
Next