Rezerwuj nocleg
adres hotelu
ul. Musialika 7, 41-902 Bytom

W świat wyjątkowych doznań kulinarnych przeniesie Cię nasza restauracja w Bytomiu – zlokalizowana na parterze budynku, a w sezonie letnim dodatkowo na tarasie 4 piętra, z którego rozpościera się widok na miasto.

W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni będzie można degustować wyśmienite dania kuchni europejskiej oraz tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej.  Dania w zupełnie nowej odsłonie przygotuje Szef Kuchni Damian Orel, który bazując na starych recepturach, tworzy kulinarne dzieła.

godziny
otwarcia

od poniedziałku
do niedzieli

od 12:00 do 22:00

zapraszamy do
lobby baru

od 22:00 do 02:00

O podniebienia nawet najbardziej wymagających dba Szef Kuchni Damian Orel

Zarezerwuj stolik

Szef kuchni wraz z niezastąpionym zespołem

Szef kuchni, Damian Orel, to niewyczerpane źródło pozytywnej energii, mistrz w odkrywaniu nowych smaków i kopalnia kreatywnych, kulinarnych pomysłów. Zafascynowany tradycyjnymi recepturami, dodając nutę nowoczesności, opowiada swoją unikalną historię na talerzu. W codzienną pracę wkłada całe serce, sprawiając, że wszystko, co przygotuje, jest niepowtarzalne i wyjątkowe.

Wraz z niesamowitym wsparciem wykwalifikowanych kucharzy tworzą kulinarną historię, jaką możesz poznać podczas odwiedzin w naszej restauracji w Bytomiu lub podczas przyjęć okolicznościowych czy konferencji.

szef kuchni
Damian Orel

Menu

Nasz szef kuchni Damian Orel przygotował propozycje menu, które idealnie podkreślą charakter Twojego przyjęcia podczas którego, Ty i Twoi goście będą mogli degustować wyśmienite dania kuchni europejskiej oraz tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej w zupełnie nowej odsłonie.

zobacz
menu


 


Letnia restauracja
na tarasie widokowym

Hotel w okresie letnim oferuje zarówno gościom noclegowym jak i gościom z zewnątrz dostęp do wyjątkowego tarasu widokowego, który to w okresie letnim pełni funkcję drugiej Restauracji.

Wszyscy goście odwiedzający taras Seven Hotel mogą podziwiać modernistyczny i postindustrialny widok panoramy Bytomia oraz sąsiednich miast.

Taras widokowy Seven Hotel to idealne miejsce na spotkania biznesowe na wyższym szczeblu, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, koneserów browarów rzemieślniczych, miłośników grilla i oczywiście słonecznej pogody.


W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni można degustować wyśmienite dania kuchni europejskiej oraz tradycyjnej polskiej i regionalnej.


Jeśli mają państwo pytania lub chcą zarezerwować termin na uroczystość, służymy pomocą

tel: +48 721 700 414
mail: biuro@sevenhotel.pl
Manager Hotelu
Tomasz Mrozek

formularz
rezerwacyjny

*
*
*
*
*
*

Czekam na Twoją rezerwachę stolika pod numerem tel:
+48 721 700 414 lub za pomocą formularza.

Jeżeli masz dodatkowe życzenia dotyczące rezerwacji - chętnie doradzimy.