infolinia
32 706 90 31
Rezerwuj online

W świat wyjątkowych doznań kulinarnych przeniesie Was Restauracja – zlokalizowana na parterze budynku, a w sezonie letnim dodatkowo na tarasie 4 pietra, z którego rozpościera się widok na miasto.

W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni będzie można degustować wyśmienite dania kuchni europejskiej oraz tradycyjnej polskiej i regionalnej w zupełnie nowej odsłonie przygotowanej przez Szefa Kuchni Damiana Orela, który bazując na starych recepturach tworzy kulinarne dzieła.

godziny
otwarcia

od poniedziałku
do niedzieli

od 12:00 do 22:00

zapraszamy do
lobby baru

od 22:00 do 02:00

O podniebienia nawet najbardziej wymagających dba Szef Kuchni Damian Orel

Zarezerwuj stolik

Szef kuchni wraz z niezastąpionym zespołem

Damian Orel to niewyczerpane źródło pozytywnej energii, mistrz w odkrywaniu nowych smaków i kopalnia kreatywnych, kulinarnych pomysłów. Zafascynowany tradycyjnymi recepturami, dodając nutę nowoczesności, opowiada swoją unikalną historię na talerzu. W codzienną pracę wkłada całe serce, sprawiając, że wszystko co przygotuje jest niepowtarzalne i wyjątkowe.

Wraz z niesamowitym wsparciem wykwalifikowanych kucharzy tworzą kulinarną historię jaką możecie poznać podczas odwiedzin w Naszej Restauracji lub podczas przyjęć okolicznościowych czy konferencji.

szef kuchni
Damian Orel

Menu

Nasz szef kuchni Damian Orel przygotował propozycje menu, które idealnie podkreślą charakter Twojego przyjęcia podczas którego będziecie mogli degustować wyśmienite dania kuchni europejskiej oraz tradycyjnej polskiej i regionalnej w zupełnie nowej odsłonie.

zobacz
menuJeśli mają państwo pytania lub chcą zarezerwować termin na uroczystość, służymy pomocą

tel: +48 721 700 414
mail: biuro@sevenhotel.pl
Manager Hotelu
Tomasz Mrozek

formularz
rezerwacyjny

*
*
*
*
*
*

Czekam na Twoją rezerwachę stolika pod numerem tel:
+48 721 700 414 lub za pomocą formularza.

Jeżeli masz dodatkowe życzenia dotyczące rezerwacji - chętnie doradzimy.