O nas

Otwieramy dla Was hotel usytuowany w jednej ze starych dzielnic Bytomia – Rozbark

Seven Hotel****, to obiekt wybudowany od podstaw po starej kamienicy, zlokalizowany w jednej z dzielnic Bytomia – Rozbark, która to po II wojnie światowej była ważną dzielnicą przemysłowo – handlowo – usługową w mieście.

  • opis
Previous
Next

Hotel oddalony jest zaledwie 1300 m od Teatru Tańca i Ruchu Rozbark oraz około 1000m od Rynku miasta, a także innych atrakcji jak Opera Śląska.
Hotel swą unikatową ofertę kieruje zarówno do Gości podróżujących biznesowo jak i prywatnie. Miejsce utrzymane jest w wyjątkowym klimacie, gdzie można poczuć prawdziwą historię Bytomia, nie tylko przez nawiązania na każdym piętrze hotelu do historii miasta, ale także poprzez widoki, które rozpościerają się z okien hotelu. Proste, minimalistyczne wnętrza pokoi, z nowoczesnym designem jednocześnie przyjemne i komfortowe, wyposażone w to co niezbędne umilą Wam pobyt oraz zapewnią wysoki standard. Wieczorami zapraszamy do naszej strefy Spa oraz restauracji z barem. Niebanalnie zaaranżowane wnętrza świadczą o unikatowym stylu i dopasowaniu dla Gości podróżujących służbowo jak i w celach wypoczynku.

W świat wyjątkowych doznań przeniesie Was Restauracja – zlokalizowana na parterze budynku a w sezonie letnim dodatkowo na tarasie 4 pietra, z którego rozpościera się widok na miasto. W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni będzie można degustować lokalne specjały przygotowane przez Szefa Kuchni, który bazując na starych recepturach tworzy kulinarne dzieła. W naszej restauracji możemy dla Was zorganizować bankiety i przyjęcia okolicznościowe, a w naszych salach konferencyjnych przygotować spotkania biznesowe i szkoleniowe.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 3 sale biznesowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny dla zapewnia najwyższej jakości szkoleń oraz spotkań.
Dogodna lokalizacja przy centrum Bytomia, dbałość o wysoki standard świadczonych usług oraz profesjonalna obsługa stanowią o wyjątkowości miejsca.