Rezerwuj nocleg
adres hotelu
ul. Musialika 7, 41-902 Bytom

Seven Hotel**** to obiekt wybudowany od podstaw po starej kamienicy w dzielnicy Bytomia - Rozbark


O nas

Kamienica hotelu SPA zlokalizowana jest w jednej z dzielnic Bytomia – Rozbark, która to po II wojnie światowej była ważną dzielnicą przemysłowo – handlowo – usługową w mieście. Seven Hotel to nie tylko nowy obiekt, który zmienia oblicze Bytomia, ale również miejsce, w którym odczuć można prawdziwą gościnność połączoną z wysokim komfortem. To zarówno hotel dla rodzin z dziećmi, jak i sprawdzone miejsce na nocleg dla przedsiębiorców.

Obiekt idealnie przystosowany jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych, posiadający 37 przestronnych i komfortowych pokoi utrzymanych w minimalistycznym stylu z nowoczesnym designem.

Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny dla zapewnia najwyższej jakości szkoleń oraz spotkań. Kameralność oraz wystrój sal idealnie przystosowany jest również pod organizację wszelakich imprez okolicznościowych. To jedne z najlepszych sal konferencyjnych na Śląsku, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierając się do nas, możecie zaobserwować niesamowite połączenie przedwojennej architektury Bytomia i hotelu utrzymanego w minimalistycznej formie dające industrialny efekt! Na każdym piętrze naszego obiektu znajdziecie również wiele nawiązań do historii Bytomia i regionu. Jeśli szukasz noclegów w Bytomiu, to miejsce jest stworzone dla Ciebie.


W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni można degustować wyśmienite dania kuchni europejskiej oraz tradycyjnej polskiej i regionalnej.

Lokalizacja


Seven Hotel w Bytomiu stanowi idealną bazę dla spotkań biznesowych organizowanych na całym Śląsku.

Bytom Hotel leży w bliskiej odległości od autostrady A1 łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom i lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Dojazd samochodem na lotnisko Katowice-Pyrzowice zajmuje 15 minut. Do Centrum Katowic około 12 minut.

Pokoje
i apartamenty

Pokoje Seven Hotel**** urządzone są w nowoczesnym stylu z wieloma praktycznymi udogodnieniami, tak by spełnić wymagania i oczekiwania każdego Gościa podróżującego zarówno służbowo jak i prywatnie.

Jednocześnie ich zróżnicowany charakter i design, powoduje, że nawet częste podróże do nas nigdy nie będą takie same ani nudne, ponieważ każdy pokój jest inny, czy to pod względem aranżacji czy pod względem widoku.

Do dyspozycji gości oddajemy 37 przestronnych i komfortowych pokoi utrzymanych w wyjątkowym klimacie, gdzie można poczuć prawdziwą historię Bytomia, nie tylko przez nawiązujące do architektury miasta obrazy czy freski, ale także poprzez widoki, które rozpościerają się z okien hotelu.

40
PLN

Śniadania
biznesowe

Szukasz miejsca na przeprowadzenie rozmowy z ważnym dla Ciebie klientem? 7 hotel to miejsce idealne na tę okazję

więcej
4
sale

To Tutaj biznes
Ma swoje miejsce

Seven Hotel**** to dogodne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy też jubileuszy firmowych.

więcej
80
PLN

Strefa relaksu
Specjalnie dla Ciebie

Po ciężkim dniu zapraszamy wszystkich gości do skorzystania z naszej strefy relaksu gdzie będziecie mogli spędzić czas odprężając się w Jacuzzi z hydromasażem lub Saunie parowej, czy też zrelaksować się przy kieliszku szampana.

więcej
umów
wizytę

Z gabinetu stomatologicznego
do hotelowego pokoju

Kompleksowa i profesjonalna opieka, jaką oferują Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne DAWIEC.

więcej