Rezerwuj nocleg
adres hotelu
ul. Musialika 7, 41-902 Bytom

Z gabinetu stomatologicznego do hotelowego pokoju, czyli
współpraca Seven Hotel**** z NZOZ Stomatologia Dawiec.

Kompleksowa i profesjonalna opieka, jaką oferują Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne DAWIEC, dzięki posiadanym specjalistom z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki stomatologicznej, anestezjologii i intensywnej terapii czy dietetyce, połączona z pobytem w naszym hotelu zapewni Państwu komfortowy i spokojny powrót do witalności. To unikalny i oryginalny w naszym regionie projekt, jaki tworzymy w naszym mieście wspólnymi siłami.

Szeroki zakres usług, wieloletnie doświadczenie oraz doceniane na terenie całego kraju nazwisko właścicieli Specjalistycznych Gabinetów Stomatologicznych DAWIEC, uhonorowane licznymi certyfikatami i wyróżnieniami, przyciąga do Bytomia Pacjentów stomatologicznych z całej Polski.

Tuż po przebytych zabiegach stomatologicznych oddajemy do dyspozycji Pacjentów przestronne, nowoczesne i komfortowe pokoje, w których będą mogli zregenerować siły. O najlepszą obsługę zadba nasz wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, aby pobyt w Seven Hotel upłynął w jak najlepszej atmosferze i najwyższym standardzie. O odpowiednią dietę zadba po konsultacji z dietetykiem Szef Kuchni Damian Orel, a upragniony spokój i relaks odnajdą Państwo w strefie SPA, gdzie można poddać się zabiegom masażu, parafinoterapii lub kąpieli w Jacuzzi. W ciepłe wiosenne i letnie dni zapraszamy również do wypoczynku na naszym tarasie ulokowanym na ostatnim piętrze hotelu.

Oba obiekty oddalone są od siebie w odległości zaledwie 100 metrów. Z uwagi na Państwa komfort, oddajemy do dyspozycji naszych wspólnych Gości transport, zarówno z lotniska, dworca kolejowego czy autobusowego, jak i pomiędzy hotelem a gabinetem stomatologicznym.

 

Kontakt

Wychodzimy naprzeciw obecnym oczekiwaniom rynku. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z kompleksowej oferty, jakiej jeszcze dotąd w naszym regionie nie było. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej NZOZ Stomatologia Dawiec.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu:
mail: dawiecg@wp.pl
telefon: 605 236 119 lub 693 777 174

Godziny otwarcia: wtorki i czwartki od 13.00 do 20.00, środy od 14.00 do 20.00 oraz piątki w godzinach dostosowanych do potrzeb Pacjenta po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

stomatologia-dawiec.pl

 

40
PLN

Śniadania
biznesowe

Szukasz miejsca na przeprowadzenie rozmowy z ważnym dla Ciebie klientem? 7 hotel to miejsce idealne na tę okazję

więcej
4
sale

To Tutaj biznes
Ma swoje miejsce

Seven Hotel**** to dogodne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy też jubileuszy firmowych.

więcej
80
PLN

Strefa relaksu
Specjalnie dla Ciebie

Po ciężkim dniu zapraszamy wszystkich gości do skorzystania z naszej strefy relaksu gdzie będziecie mogli spędzić czas odprężając się w Jacuzzi z hydromasażem lub Saunie parowej, czy też zrelaksować się przy kieliszku szampana.

więcej
umów
wizytę

Z gabinetu stomatologicznego
do hotelowego pokoju

Kompleksowa i profesjonalna opieka, jaką oferują Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne DAWIEC.

więcej

Jeśli mają państwo pytania lub chcą zarezerwować termin na uroczystość, służymy pomocą

tel: +48 721 700 414
mail: biuro@sevenhotel.pl
Manager Hotelu
Tomasz Mrozek